Leblebinin Faydaları
SARI LEBLEBİ Çok az yağ içerir ve içinde bulunan yağlar vücuda yararlıdır.  Tokluk hissi vermekle birlikte diyet yapanlar için kilo kaybına yardımcıdır. Asit fazlasını alır, mideyi rahatlatır ve anne sütünü çoğaltır.

ÇİFTE KAVRULMUŞ Zayıflamak isteyenlerin imdadına koşan lezzettir. Bayanlar tarafından en çok rağbet gören ürünlerdendir. Leblebi, mide suyunu çeker ve açlığınızı bastırır. Bunun içindir ki, rejim yapanlar sık sık bu lezzetli çözüme başvurur. Çok az içerir ve içinde bulunan yağlar vücuda faydalıdır. Ayrıca anne sütünü arttırır. Ürettiğimiz diğer leblebi çeşitlerinde ise doğal enerji verebilme özelliğini ön planda tuttuk.

BEYAZ LEBLEBİ
Zayıflamak isteyenlerin imdadına koşan lezzettir. Bayanlar tarafından en çok rağbet gören ürünlerdendir. Leblebi, mide suyunu çeker ve açlığımızı bastırır. Bunun içindir ki, rejim yapanlar sık sık bu lezzetli çözüme başvurur. Çok az yağ içerir ve içinde bulunan yağlar vücuda faydalıdır. Ayrıca anne sütünü arttırır. Ürettiğimiz diğer leblebi çeşitlerinde ise doğal enerji verebilme özelliğini ön planda tuttuk.

CIPSY LEBLEBİ
Hamı kolaylaştırır, tokluk hissi verir, yağ ve mineral bakımından zengindir. Zihinsel ve bedensel yorgunluğu alır.

ŞEKERLİ LEBLEBİ ( BEYAZ )
Leblebi şekeri içerisinde doğal şeker ihtiva ettiğinden dolayı vücut direncini ve vücut enerjisini arttırmaktadır. Kilo almak için özellikle aranan bir üründür. Halsiz veya yorgun düşen bünyelere iyi gelir.

ŞEKERLİ LEBLEBİ ( RENKLİ )
Leblebi şekeri içerisinde doğal şeker ihtiva ettiğinden dolayı vücut direncini ve vücut enerjisini arttırmaktadır. Kilo almak için özellikle aranan bir üründür. Halsiz veya yorgun düşen bünyelere iyi gelir.

ÇITIR LEBLEBİ
Soya unu bakımından zengin bir leblebidir. Bol E vitamini içerir. Yemesi keyifli ve tadı lezzetlidir. Leblebi mide suyunu çeker ve açlığımızı bastırır. Bunun içindir ki rejim yapanlar sık sık bu lezzete başvurur. Çok az yağ içerir ve içinde bulunan yağlar vücuda faydalıdır.

KIRIK LEBLEBİ
Çok az yağ içerir ve içinde bulunan yağlar vücuda yararlıdır. Tokluk hissi verir.Diyet yapanlar için kilo kaybına yardımcıdır. Asit fazlasını alır. Mideyi rahatlatır ve anne sütünü arttırır.
(5938) Okunma
Etiketler : tavşanlı leblebisi lebaş sarı leblebi çıtır leblebi soslu leblebi
Copyrigh © 2024 - Lebaş Leblebi - Tüm Hakları Saklıdır.